Rezidence Sacre Coeur2 se jako jediný český projekt stal finalistou v kategorii Nejlepší rezidenční nemovitost v mezinárodní realitní soutěži MIPIM AWARDS 2017, což je velmi prestižní ocenění světového významu. Rezidence s půdorysem podkovy se šesti vchody má celkem 6 nadzemních podlaží. Osm loftů je umístěných v prvních dvou patrech, dalších 72 apartmánů 1+kk až 6+kk zabírají třetí až páté patro a na střeše objektu se nachází pět penthousů.

Byty v Rezidenci Sacre Coeur2 vynikají jedinečností navržených dispozic. Tam, kde jiní tápou a nabízejí tmavé chodby plné dveří, my navrhujeme moderní místo k životu, plné světla a zajímavých řešení. Nemluvíme o penthousech a mezonetových loftech, hovoříme o standardních bytech, které svou kvalitou a koncepčními návrhy daleko převyšují ostatní nabídky rezidenčních projektů. Každý z bytů v Rezidenci Sacre Coeur2 má prostorné zádveří s místem pro šatnu nebo vestavěnou šatní skříň, nechybí ani technická místnost pro pračku a úložný regálový systém.

Všechny byty v Rezidenci Sacre Coeur2 jsou členěny do dvou zón – obývací a privátní. Každá obývací zóna má vlastní WC s umyvadlem, což jistě ocení nejen majitelé bytu, ale i hosté. Ložnice, dětský pokoj a další místnosti se nacházejí v privátní zóně bytové jednotky. Byty 3+kk a 4+kk mají ve standardním provedení 2 koupelny, jedna je vždy součástí ložnice rodičů. Večerní atmosféru pak podtrhuje možnost příjemného posezení na balkoně nebo terase.

Fenoménem, který v sobě skrývá vášeň a styl, jsou dvoupodlažní lofty. Bezesporu představují zhmotnění volnosti a prostorové svobody, kde se opravdu meze nekladou. Rozlehlý obývací pokoj se světlou výškou přes 5 metrů upoutá svou vzdušností a nádherným výhledem na pražské panorama. Ložnice jsou umístěny v klidové zóně vnitřního atria budovy. Příjemné chvíle teplých letních večerů je možné trávit na zahrádkách, které patří ke každému mezonetu.

Vily se střešní zahradou a terasami představují penthousy. Jsou nepopsaným listem, otevřeným prostorem, na kterém si klient s interiérovým architektem navrhne téměř cokoliv. Samozřejmostí je příprava pro krb, jacuzzi na terase, velkorysé úložné prostory, počet parkovacích míst dle potřeby, prioritní předvolba výtahu pro jízdu dolů. Kreativitě meze neklademe, naopak jsme připraveni kdykoli vyslechnout přání klientů. Součástí koncepce každého z pěti penthousů je velkoplošné prosklení interiéru, které nabízí majitelům panoramatické výhledy na Prahu a zároveň dodává interiéru nebývalou vzdušnost a světlost. Každá ze střešních vil má prostornou terasu v rozloze od 190 do 380 m2, která je ideálním místem na posezení nebo večeři pod širým nebem.

Velká pozornost byla věnována také bezpečnosti, a proto společné prostory a okolí budovy Rezidence Sacre Coeur2 hlídá kamerový systém. V přízemí u vstupu do budovy je umístěna nonstop recepce s majordomem, na kterého se rezidenti mohou obrátit s žádostí o zajištění běžných nákupů, pohlídání dětí apod. 

Rezidence se nachází v Praze 5 v Holečkově ulici v rezidenční čtvrtí Hřebenky, vedle Kinského zahrady, pár minut pěšky od Petřínského vrchu, Malé Strany, pražského Hradu. Jen pár kroků odtud, v blízké kavárně, si můžete přečíst ranní noviny u šálku kávy, pak přejít přes most a jste u Národního divadla, kousek od Karlova mostu. Přes den můžete relaxovat v blízkých Kinského zahradách nebo v Mozartově útočišti na Bertramce. Obchodní a zábavní centrum Nový Smíchov Vám poskytne veškeré další zázemí a servis. Ve dvou podzemních podlažích jsou umístěny sklepy i sklady a celkem 109 parkovacích stání s výjezdem z Kobrovy ulice. Parkovací stání ještě doplňuje 19 venkovních míst přímo před recepcí budovy Rezidence.