Rezidenční projekt Královská Vyhlídka je tvořen dvěma budovami s 50 moderně řešenými jednotkami o rozloze od 51m2 do 148m2 a disponuje vlastní recepcí v přízemí domu. Recepce poskytuje obyvatelům rezidence komplexní služby. Každá jednotka má k dispozici garážové stání a sklepní kóji v podzemním podlaží domu. Většina jednotek má k dispozici balkon nebo terasu, umožňující příjemný odpočinek na čerstvém vzduchu s neopakovatelným výhledem. Jednotky jsou z hlediska dispozic řešeny individuálně od 1+kk až po 4+kk. Rezidence Královská Vyhlídka získala ocenění Best of Realty 2010 za veřejnost.

Karlovy Vary jsou odedávna oblíbeným evropským lázeňským městem. V poslední době se stávají vyhledávaným místem pro příjemné, bezpečné a luxusní bydlení. Rezidence Královská Vyhlídka stojí přímo v lázeňském centru města, v klidné ulici, blízko hotelu Imperial, který je jednou z dominant Karlových Varů. Rezidence se nachází ve dvou bytových domech se společnou recepcí a nabízí padesát nadstandardně vybavených jednotek od 51 do 148 m2 s balkónem nebo terasou. Samozřejmostí jsou garážová stání a sklepy. 

Ke každé bytové jednotce přísluší balkon či terasa, která láká k příjemnému odpočinku na čerstvém vzduchu s královským výhledem na karlovarskou promenádu a okolní přírodu.

Rezidence KRÁLOVSKÁ VYHLÍDKA je ideálním místem pro ty, kteří ocení pěší dostupnost kulturních památek, léčivé prameny a přírodní krásy. Sportovce potěší široký výběr blízkých golfových hřišť, upravené cyklostezky a turistické trasy jsou v celém karlovarském kraji. Bohatý kulturní a společenský program pulzuje městem po celý rok.

Rezidence KRÁLOVSKÁ VYHLÍDKA získala ocenění v prestižní soutěži BEST OF REALTY 2010.

Detailní přehled o projektu naleznete ZDE.