Rezidence Královská Vyhlídka získala ocenění v prestižní soutěži BEST OF REALTY 2010. Rezidenční projekt Královská Vyhlídka je tvořen dvěma budovami s 50 moderně řešenými jednotkami o rozloze od 51m2 do 148m2 a disponuje vlastní recepcí v přízemí domu. Jednotky jsou dispozičně řešeny individuálně od 1+kk až 4+kk.

Recepce poskytuje obyvatelům rezidence komplexní služby. Každá jednotka má k dispozici garážové stání a sklepní kóji v podzemním podlaží domu. Většina jednotek má balkon nebo terasu, umožňující příjemný odpočinek na čerstvém vzduchu s neopakovatelným výhledem. Rezidence Královská Vyhlídka je ideálním místem pro ty, kteří ocení pěší dostupnost kulturních památek, léčivé prameny a přírodní krásy. Sportovce potěší široký výběr blízkých golfových hřišť, upravené cyklostezky a turistické trasy jsou v celém karlovarském kraji. Bohatý kulturní a společenský program pulzuje městem po celý rok.

Karlovy Vary jsou odedávna oblíbeným evropským lázeňským městem. V poslední době se stávají vyhledávaným místem pro příjemné, bezpečné a luxusní bydlení. Rezidence Královská Vyhlídka stojí přímo v lázeňském centru města, v klidné ulici, blízko hotelu Imperial, který je jednou z dominant Karlových Varů.