Rezidence Jeseniova představuje klidné a nadstandardní bydlení v centru Prahy v harmonii s přírodou podle zásad feng shui, nachází se v blízkosti parků plné zeleně.  Skládá se ze 4 bytových domů s celkovým počtem 149 bytových jednotek různých velikostí, od garsoniéry po 4+kk, od 44 m2 do 120 m2  s balkony, terasami či zahrádkami. Součástí rezidence jsou i komerční prostory z ulice a ve vnitrobloku.  Rezidenti oceňují především velmi kvalitní vybavení: dřevěné třívrstvé podlahy, keramické dlažby, obklady prestižních výrobců, dřevěná eurookna nebo bezpečnostní protipožární dveře. Nadstandardní uživatelské služby poskytuje centrální recepce. Bezpečnost zajistí kamerový systém, který monitoruje pohyb ve vnitrobloku, u vstupů do domů a vjezdů do garáží. Rezidence Jeseniova znamená bydlet v srdci města a současně i v parku.

 

 

Rezidence Jeseniova představuje klidné a nadstandardní bydlení v centru Prahy v harmonii s přírodou podle zásad feng shui, nachází se v blízkosti parků plné zeleně. Václavské náměstí je vzdálené jen pár minut autem nebo pouhé čtyři stanice tramvají, nákupy a zábavu najdete v obchodním centru Palác Flóra. Sportovní vyžití najdete v nedalekém parku Parukářka či centrum Olšanka.

Rezidenční komplex se skládá ze 4 bytových domů s celkovým počtem 149 bytových jednotek různých velikostí, od garsoniéry po 4+kk, od 44 m2 do 120 m2  s balkony, terasami či zahrádkami. Součástí rezidence jsou i komerční prostory z ulice a ve vnitrobloku.  Rezidenti oceňují především velmi kvalitní vybavení: dřevěné třívrstvé podlahy, keramické dlažby, obklady prestižních výrobců, dřevěná eurookna nebo bezpečnostní protipožární dveře. Nadstandardní uživatelské služby poskytuje centrální recepce. Bezpečnost zajistí kamerový systém, který monitoruje pohyb ve vnitrobloku, u vstupů do domů a vjezdů do garáží.

Bydlet v Rezidenci Jeseniova znamená bydlet v srdci města a současně i v parku.

Detailní přehled o projektu naleznete ZDE.