Komorní rezidenční projekt Byty Preslova představuje limitovanou nabídku pěti prostorných podkrovních bytů, které mají dispoziční uspořádání 3+kk a 4+kk s výměrou od 88 m2 do 109 m2.

Původní secesní dům, jehož jsou byty součástí, prošel celkovou renovací, byla doplněna nová výtahová kabina, zrestaurován vstupní prostor se schránkami, schodiště s historizujícím zábradlím, provedly se nové štuky a výmalby včetně dalších detailů společných prostor. Kompletní rekonstrukcí a výstavbou zcela nových bytů získal obytný dům v ulici Preslova opět svou slávu a krásu, bezpochyby představuje investiční příležitost s dlouhodobou rostoucí hodnotou.

Byty jsou navrženy ve vysokém standardu provedení za použití moderních technologií a kvalitních materiálů, které odpovídají nejnovějším trendům. Celkové uspořádání všech bytových jednotek je praktické a účelné. Jednotlivé pokoje jsou prostorné a navržené tak, aby splňovaly veškeré předpoklady moderního bydlení. Nechybí ensuite koupelny, šatní kouty, technické zázemí a dostatek úložného prostoru. Pro finální dokončení jednotlivých bytů se nabízí možnost širokého výběru prvků dle přání klienta a odpočet standardů, stejně jako konzultaci s odborným architektem nad koncepcí a vybavením nového bydlen