0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

nemovitost projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

REALITNÍ SLUŽBY A ZPROSTŘEDKOVÁNÍ

Společnost CITY HOME nabízí komplexní realitní služby a zprostředkování prodeje i pronájmu. Vytvoříme prezentaci nemovitosti včetně zpracování půdorysů, navrhneme propagační kanály a připravíme veškeré právní dokumenty pro rychlé, diskrétní zajištění prodeje nebo pronájmu. Samozřejmostí jsou právní, finanční a odborné služby, správa majetku a doplňkové služby jako je stěhování, pojištění a služby architekta.

AKVIZICE A INVESTICE

Nabízíme poradenský servis a kupujeme celé nemovitosti či podíly s potenciálem dalšího rozvoje. Čerpáme své dlouholeté znalosti z celé řady realizovaných transakcí a ze znalostí realitního trhu. Zaměřujeme se na individuální potřeby každého z klientů . Díky dlouhodobé spolupráce s investičními partnery máme bohatou praxi v řešení všech fází oceňování nemovitostí, rozvoje, plánování, řízení výstavby až po úspěšný prodej a zajištění správy nemovitostí.

KLUB LIVING

Členstvím v klubu LIVING získáváte prémiové výhody a benefity od našich prověřených obchodních partnerů ze světa designu, interiéru, dekorativních doplňků, moderních technologií koncových prvků včetně doplňkových služeb jako jsou pojištění domácnosti nebo stěhování.

SPRÁVA MAJETKU

V rámci uživatelského komfortu nabízí společnost City Home klientům zpracování veškerých požadavků týkající se správy nemovitosti online. Prostřednictvím formuláře „Přihlášení“ na horní liště webu je v klientské zóně zobrazena Správu nemovitosti, kde má klient možnost vložit jakýkoli požadavek do systému, který bude automaticky a v požadované lhůtě zpracován. V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte oddělení správy nemovitosti na e-mailu: sprava@city-home.cz.

PRÁVNÍ, FINANČNÍ A ODBORNÉ SLUŽBY

Náš profesionální tým nabízí a zprostředkuje právní, finanční a odborné služby včetně poradenství ve všech oblastech souvisejících s pořízením nemovitosti., kam patří hypoteční financování, pojištění domácnosti, právní poradenství a služby advokáta.

Generování PDF

Vážení klienti a partneři,

 

vzhledem k aktuální situaci s COVID-19 chceme i my přispět ke snížení rizika nákazy. Dovolujeme si Vás informovat, že provoz našeho showroomu je od 18.3.2020 v omezeném provozu, otevřeno máme pouze v době 813 hod. Po této době jsme Vám plně k dispozici na tel. č. 730 137 621 nebo 733 121 998.

 

Mnoho z našich zaměstnanců a spolupracovníků pokračují v práci z home office, kvalitu našich služeb pro Vás toto opatření nijak neovlivní a naši kolegové jsou Vám plně k dispozici prostřednictvím emailu a mobilního telefonu.  

 

Děkujeme Vám za Vaši důvěru a všem přejeme především pevné zdraví!

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím