Dne 25. 1. 2022 byly slavnostně vyhlášeny výsledky soutěže „Realitní projekt roku 2021“ v jednotlivých kategoriích. Společnost SATPO získala za přihlášený developerský projekt Rezidence Kobrova CENU ARCHITEKTŮ v regionu Praha 5.

Prémiový rezidenční projekt Rezidence Kobrova obdržel ocenění v rámci významné developerské soutěže Realitní projekt roku. Tento výjimečný rezidenční projekt vyniká koncepčním řešením u bytových jednotek v přízemí, které mají krásné terasy se zahrádkou do klidného vnitrobloku. V horním 4. a 5. patře jsou umístněné samostatné bytové jednotky s velkými terasami a úžasnými výhledy na centrum a do vnitrobloku. Dispoziční uspořádání splňuje nejvyšší standard, samozřejmostí jsou velkoformátová okna, ensuite koupelny, vstupní šatny, technická místnost a kvalitní materiály finálního dokončení. 

Slovem jednoho z autorů projektu Rezidence Kobrova, Jana Schindlera, ze Schindler Seko Architects: „Rezidence Kobrova je poslední úderný kámen, který v této lokalitě připravujeme a který uzavírá celkovou figuru této lokality.“

Rezidence Kobrova se skládá ze sedmi nadzemních a jednoho podzemního podlaží. K výběru se nabízí studia 1+kk a bytové jednotky s dispozičním uspořádáním 2+kk až 5+kk s vysokým standardem a finálním dokončením. Rezidence je situována v jižním svahu pod Petřínem, v klidné rezidenční zástavbě u parku Sacre Coeur, benediktýnského kláštera sv. Gabriel a Zahrady Kinských. V těsném sousedství se nachází historická část Prahy 1, kam patří Újezd, Malá Strana či Pražský hrad.