Náš developerský projekt Vitality Rezidence (Schindler Seko Architekti) získal 3. místo v kategorii Rezidenční projekty menšího rozsahu na slavnostním vyhlašování cen 20. ročníku prestižní soutěže Best of Realty. 

Porota ocenila především celkovou koncepci projektu, která přináší víc než jen kvalitní bydlení v zajímavé lokalitě. Rezidenti tohoto komplexně řešeného projektu mohou využívat speciální prostory pro volnočasové aktivity nebo si vybrat z široké nabídky služeb, které jim usnadní život. (Best of Realty)

Vyhlášní proběhlo v Praze v Kongresovém centru 14. listopadu 2018 za účasti zástupců České národní banky. Členy odborné poroty byli zástupci Asociace pro rozvoj trhu nemovitosti (ARTN) a dalších profesních sdruženi, agentur pro výzkum trhu, bankéřů, realitních makléřů a poradenských společnosti. Do soutěže bylo nominováno celkem 58 projektů a za Rezidenční projekty menšího rozsahu získal první místo projekt Truhlárna na Břevnově od T.E; architekt: under-construction architects. Druhé místo obsadil projekt LakePark Residence, Staré Splavy (EBM Partner; Expert Building Management).

Více najdete zde.