Společnost SATPO získala v kategorii Rezidenční projekty 1. místo za projekt Rezidence Švédská v prestižní soutěži „Best of Realty 2011“. 

Soutěž se koná pod záštitou Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN) sdružující nejvýznamnější osobnosti české developerské scény.  Odborná porota vybírala z 23 kandidátů, příkladem mohou být developerské společnosti jako Finep nebo Trigema. Slavnostní vyhlášení vítěze a předání ocenění proběhlo ve středu, dne 9. 11. 2011.

V další přehlídce nejlepších českých developerských projektů, kterou uspořádal Realitní kongres ve spolupráci s Realitním almanachem, představila porota veřejnosti vítěze Rezidenci Švédská a ocenila jí titulem „Realitní projekt roku 2011“. Slavnostní vyhlášení vítězného projektu a předání ceny proběhlo dne 10.11. 2011 při příležitosti konání Realitního kongresu 2011. Rezidence Švédská získala dvě prvenství pro tento rok a bezpochyby patří do skupiny projektů, které přispívají k růstu úrovně českého realitního trhu.

Více si můžete přečíst na archiweb.cz: Vítězným rezidenčním projektem soutěže BEST OF REALTY 2011 se stala Rezidence Švédská.