Společnost SATPO získala v prestižní soutěži „Best of Realty 2011“ („Nejlepší z realit“), konané pod záštitou Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN) sdružující nejvýznamnější osobnosti české developerské scény, v kategorii Rezidenční projekty 1. místo za projekt Rezidenci Švédská.

Společnost SATPO získala v prestižní soutěži „Best of Realty 2011“ („Nejlepší z realit“), konané pod záštitou Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN) sdružující nejvýznamnější osobnosti české developerské scény, v kategorii Rezidenční projekty 1. místo za projekt Rezidenci Švédská. V této soutěži vybírala odborná porota z 23 kandidátů, příkladem mohou být developerské společnosti jako Finep nebo Trigema. Slavnostní vyhlášení vítěze a předání ocenění proběhlo ve středu, dne 9. 11. 2011.

V další přehlídce nejlepších českých developerských projektů, kterou uspořádal Realitní kongres ve spolupráci s Realitním almanachem, představila porota veřejnosti vítěze Rezidenci Švédská a ocenila jí titulem „Realitní projekt roku 2011“. Slavnostní vyhlášení vítězného projektu a předání ceny proběhlo dne 10.11. 2011 při příležitosti konání Realitního kongresu 2011.

Rezidence Švédská tak získala dvě prvenství pro tento rok a bezpochyby patří do skupiny projektů, které přispívají k růstu úrovně českého realitního trhu.