0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

nemovitost projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

novinky

Ďáblická - příprava prodeje půdních bytů

V obytném domě Ďáblická jsou všechny bytové jednotky k okamžitému nastěhování vyprodány.

více ZDE

Služby pro majitele bytových jednotek City Home

Velice si vážíme důvěry klientů, kteří si zvolii naši společnost jako rádce při výběru nového bydlení či investice do nemovitosti. Pro všechny klienty platí zvýhodněné nabídky od našich partnerů

více ZDE

Ďáblická - sleva 100 000 Kč na poslední byt

Využijte výhodné cenové nabídky na poslední volný byt s dispozicí 2+kk se společnou zahradou v obytném domě Ďáblická v klidné lokalitě Praha - Ďáblice. Byt se nabízí s nájemníkem s nájemní smlouvou a představuje dlouhodobou investici s trvalou hodnotou. 

více ZDE

Až 10 % sleva na vybavení z nabídky SIKO koupelny a kuchyně

Při koupi jakékoli nemovitosti z nabídky City Home od nás obdržíte jako dárek uplatnění slevy až 10 % na vybavení pro koupelny, kuchyně, kuchyňské spotřebiče, aj. z nabídky od společnosti SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ

více ZDE

Investiční bydlení v zajímavé části Prahy

Využijte investiční příležitosti koupě bytové jednotky s trvalou hodnotou. V našich bytových domech Dvorecké náměstí, Ruská a nově také v objektu Nad Malým mýtem nabízíme byty s nájemníkem.

více ZDE

Nad Malým mýtem - nový objekt v prodeji

Obytný dům s celkovým počtem 16 bytových jednotek se nachází v ulici Nad Malým mýtem 527/10. Funkční a praktické uspořádání bytů s dispozicí 1+kk až 2+kk představuje ekonomicky výhodné bydlení s příslibem klidného sousedství. V pátém nadzemním podlaží se nachází nebytová jednotka a vstup do půdního prostoru. Ve vnitrobloku má dům společnou zahradu

více ZDE

Dvorecké náměstí - slevy až 700 000 Kč

Využijte výhodné cenové nabídky na poslední volné byty v obytném domě Dvorecké náměstí v oblíbené lokalitě Praha - Podolí. V nabídce jsou bytové jednotky s dispozicemi 1+1 až 3+1.

více ZDE

Dny otevřených dveří Dvorecké náměstí

Přijměte, prosím, naše pozvání a přijďte si vybrat ze široké nabídky atraktivních bytů v rezidenčním domě Dvorecké náměstí ve velmi oblíbené části Prahy - Podolí

více ZDE

Textilní doplňky jako dárek

V rámci klientské péče předává naše společnost City Home ve spolupráci s prodejcem designových doplňků ORSEI svým klientům k narozeninám 2 luxusní polštáře.

více ZDE

Bořivojova - sleva 2 % na poslední volné byty

Využijte výhodné cenové nabídky na poslední volné byty v činžovním domě Bořivojova. Sleva 2 % se vztahuje na všechny doposud neprodané byty v nabídce a platí do 30.9.2018.

více ZDE

Ďáblická - nový projekt v prodeji

Obytný třípodlažní dům s celkovým počtem 10 bytových jednotek se nachází přímo v ulici Ďáblická. Funkční a praktické uspořádání bytů s dispozicí 1+kk až 2+1 představuje ekonomicky výhodné bydlení s příslibem klidného sousedství. Ve čtvrtém nadzemním podlaží se nachází nebytová jednotka a vstup na půdu. Půdní prostor nabízí investiční příležitost k výstavbě další nové bytové jednotky.

více ZDE

Dvorecké náměstí - nový projekt v prodeji

Obytný dům Dvorecké náměstí se skládá celkem ze 4 nebytových a 26 bytových jednotek s dispozicí 1+kk až 3+1, některé byty mají balkón a v nejvyšším patře jsou terasy s krásným výhledem na Vltavu a okolní zeleň. Čistá fasáda domu, reprezentativní vstupní prostory z mramoru i účelné a funkční uspořádání společných prostor, splňují veškeré předpoklady spokojeného bydlení. Bytové jednotky představují ideální investiční příležitost, ať už za účelem vlastního bydlení či dlouhodobého pronájmu.

více ZDE

Akční cena - pronájem komerčních prostor

Komerční dům Radlická nabízí nebytové prostory na pronájem za výhodnou cenu s velkou flexibilitou. Kancelářské a skladové prostory jsou určené všem podnikatelům, kteří ocení funkčnost a ekonomické řešení pro své obchodní aktivity.

více ZDE

Dny otevřených dveří - Bořivojova

Přijměte, prosím, naše pozvání a přijďte si vybrat ze široké nabídky atraktivních bytů v rezidenčním domě Bořivojova v samém srdci Prahy, na rozhraní pražských čtvrtí Žižkov a Vinohrady. 

více ZDE

Atraktivní byty brzy na prodej

Rezidenční dům Bořivojova se skládá ze sedmi podlaží a nabízí celkem 20 bytových jednotek s dispozicí 2+kk nebo 2+1, dva komerční prostory v přízemí a čtyři ateliéry (dva s předzahrádkou v přízemí a dva s terasou v nejvyšším patře). Bytové jednotky představují ideální investiční příležitost k pronájmu, jsou kompletně zařízené nábytkem, který je možné odkoupit. Vrchní patra nabízí lákavý výhled na historické centrum Prahy.

více ZDE

Účelové a nové sklepy na prodej

Účelné a funkční byty v činžovním domě PECKOVA byly úspěšně PRODÁNY!

více ZDE

Komerční a kancelářské plochy - výhodně

Nabízíme cenově velmi atraktivní funkční komerční prostory na pronájem v centru Prahy. Komerční dům v Radlické ulici nabízí nebytové prostory pro všechny, kteří rádi podnikají a ocení výhodnou cenu, flexibilitu a ekonomické řešení.

více ZDE

Nabízíme nemovitosti i kvalitní služby

City Home nabízí klientům bytové i nebytové prostory ať už za účelem investice či pro soukromé a podnikatelské účely. Součástí nabídky jsou i právní, finanční a poradenské služby z oblasti realit. Prodejní tým pružně reaguje na všechny požadavky klientů v oblastech jako jsou prodej domů, bytů, pozemků, výkup nemovitostí aj. 

více ZDE

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF

Vážení klienti a partneři,

 

vzhledem k aktuální situaci s COVID-19 chceme i my přispět ke snížení rizika nákazy. Dovolujeme si Vás informovat, že provoz našeho showroomu je od 18.3.2020 v omezeném provozu, otevřeno máme pouze v době 813 hod. Po této době jsme Vám plně k dispozici na tel. č. 730 137 621 nebo 733 121 998.

 

Mnoho z našich zaměstnanců a spolupracovníků pokračují v práci z home office, kvalitu našich služeb pro Vás toto opatření nijak neovlivní a naši kolegové jsou Vám plně k dispozici prostřednictvím emailu a mobilního telefonu.  

 

Děkujeme Vám za Vaši důvěru a všem přejeme především pevné zdraví!

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím