0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

novinky

Dny otevřených dveří - Veletržní

Přijměte, prosím, naše pozvání na Dny otevřených dveří v bytovém domě Veletržní v pražských Holešovicích ve dnech 28. a 29.6. 2022 od 16:00 do 19:00 hodin. 

více ZDE

DO KONCE LÉTA SLEVA AŽ 700.000 KČ - BYTY VELETRŽNÍ

Na vybrané byty s dispozicí 1+1 až 3+1 v pražských Holešovicích nabízíme až 700 tis. Kč slevu z prodejní ceny. Nabídka platí při podpisu smlouvy do 31.8. 2022. 

více ZDE

Dva byty 2+1 pod Vyšehradem k prodeji

Jako přímý vlastník nabízíme k prodeji byty s dispozicí 2+1 o velikosti 60 m2 a 71 m2 ve 2. patře cihlového domu v klidné lokalitě pražského Vyšehradu v ulici Vratislavova

více ZDE

Ubytovací jednotka k investici, Praha 4 - Braník

Nabízíme k prodeji nebytovou jednotku 1+kk o celkové výměře 15,7 m2 ve 3. patře udržovaného domu v žádané a klidné lokalitě Prahy 4 - Braník

více ZDE

Nové byty na prodej v ulici Veletržní a Vratislavova

Bytové, nebytové a půdní prostory v atraktivních lokalitách - Praha 2 a Praha 7

více ZDE

SATPO úspěšně emitovala veřejné dluhopisy 2022

Společnost SATPO finance, s.r.o. patřící do skupiny SATPO úspěšně emitovala veřejné dluhopisy v hodnotě 350 mil. Kč se splatností v roce 2026.

více ZDE

Připravujeme do prodeje byty na Praze 2 a 7

V činžovních domech v ulici Vratislavova, Praha 2, a v ulici Veletržní, Praha 7, připravujeme do prodeje několik bytových a nebytových jednotek včetně půdního prostoru

více ZDE

Investiční příležitost do dluhopisů skupiny SATPO

Využijte příležitost investovat do dluhopisů naší skupiny SATPO s atraktivním poměrem ročního výnosu a rizika za účelem  podpory dlouhodobého růstu realitních aktivit  pod značkou SATPO a City Home na českém realitním trhu a refinancování dluhopisů. Emise dluhopisů je logickým pokračováním několika úspěšných emisí. 

více ZDE

Činžovní dům Hanusova s půdním prostorem

Nabízíme k prodeji činžovní dům na adrese Hanusova 998/21, Praha 4

více ZDE

Komerční prostory v domě Radlická 36

Komerční prostory k pronájmu - ideální jako obchod, vinotéka nebo kancelář

více ZDE

Činžovní dům Plavecká s pozemkem k výstavbě

Nabízíme k prodeji 100% podíl v činžovním domě na adrese Plavecká 399/11, Praha 2 – Nové Město

více ZDE

Půdní a suterénní prostory vhodné k investici

V obytném domě Ruská, na rozhraní pražských Vinohrad a Vršovic, nabízíme půdní a suterénní prostory vhodné k investici.

více ZDE

Rezidenční objekt Pod Žvahovem

Rezidenční objekt s celkovým počtem 24 jednotek určených k bydlení se nachází v ulici Pod Žvahovem 50, Praha 5

více ZDE

Prodej nemovitostí a klientské služby v rámci opatření Covid-19

Jménem společnosti City Home nám dovolte vás informovat, jak nyní fungují naše služby poskytované klientům. Naše společnost v souvislosti s virem Covid-19 přijala řadu preventivních opatření, aby nedošlo k narušení poskytovaných služeb našim klientům a obchodním partnerům.

více ZDE

Úspěšná emise dluhopisů na realitním trhu 2020

Společnost City Home Invest III, s.r.o. patřící do skupiny SATPO úspěšně emitovala dne 15.6.2020 dluhopisy v objemu 210 mil. Kč na období 5 let se splatností v roce 2025. Prostředky z emise dluhopisů jsou použity na spolufinancování a nákup existujících činžovních domů i spoluvlastnických podílů v atraktivních pražských lokalitách.

více ZDE

Byt 3+1 v ulici Nuselská

Nabízíme k pronájmu byt 3+1 o výměře 83 m2 s praktickou dispozicí ve 2. patře cihlového domu bez výtahu v ulici Nuselská 11.

více ZDE

Sklepy 3,9 do 5,6 m2 v Karlíně

Nové moderní sklady s výměrou od 3,9 do 5,6 m2  se nachází v 1. podzemním podlaží rekonstruovaného cihlového domu v Karlíně, v ulici Peckova 253/5.

více ZDE

BYT 3+KK K PRONÁJMU - ulice Zenklova

Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný byt o dispozici 3+kk s balkónem, nacházející se ve 3. nadzemním podlaží historické budovy v blízkosti Palmovky

více ZDE

Videoprohlídky bytů

V rámci zlepšování klientské péče je možné shlédnout video prohlídky bytů v  pražském bytovém domě Ruská a Nad Malým Mýtem. S naší nabídkou  se tak můžete seznámit v pohodlí své kanceláře či domova. 

více ZDE

Byt 3+1 s balkónem v ulici Nad Obcí

Nabízíme k pronájmu byt 3+1 s balkónem v 1. patře vily se zahradou v rezidenční čtvrti Prahy 4, ulice Nad Obcí.

více ZDE

Dárek pro klienty City Home plný dobrého vína

V rámci klientské péče a jako poděkování za důvěru při koupi nemovitosti předává City Home svým klientům k narozeninám dárkový poukaz od dodavatele prémiových vín a delikates.

více ZDE

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF