0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

ZKOLAUDOVÁNO - Sacre Coeur 2

Prémiový rezidenční projekt Sacre Coeur 2 je úspěšně zkolaudován! V úterý, dne 29. 3. 2016, v souladu s harmonogramem stavby rezidenčního projektu Sacre Coeur 2 proběhla úspěšně závěrečná kontrolní prohlídka stavby v rámci kolaudačního řízení na Praze 5. Společnost SATPO  pozvala zástupce společnosti METROSTAV k slavnostnímu přípitku s bohatým pohoštěním.

Prémiový rezidenční projekt Sacre Coeur je úspěšně zkolaudován.  V souladu s harmonogramem stavby rezidenčního projektu Sacre Coeur2 v úterý, dne 29. 3. 2016, proběhla úspěšně závěrečná kontrolní prohlídka stavby v rámci kolaudačního řízení na Praze 5. 

Společnost SATPO po vydání kolaudačního souhlasu, který je dokladem o povoleném účelu užívání stavby, pozvala zástupce společnosti METROSTAV k slavnostnímu přípitku s bohatým pohoštěním.  „Z výsledku kolaudace mám velkou radost. Chtěl bych tímto poděkovat celému týmu nejen z řady společnosti SATPO, ale především všem ze společnosti METROSTAV. Pevně věřím, že i nadále v souladu s harmonogramem dokončíme veškeré finální práce a klienti si budou moci převzít své bytové jednotky dle plánu a se vší spokojeností.“, uvedl ředitel technické divize společnosti SATPO, Ing. Robert Pavelka.

Rezidence Sacre Coeur2 je architektonicky unikátní bytový dům, který splňuje všechny předpoklady současné moderní architektury. Úžasné výhledy, špičkové standardy, vzdušná architektura, bezpečnost a respektování soukromí, to vše nabízí tato exkluzivní novostavba s půdorysem podkovy a šesti vchody. Ve dvou podzemních podlažích budou umístěny velkorysé komerční prostory, celkem 109 parkovacích stání a sklepy.V šesti nadzemních podlažích Sacre Coeur2 nabízí k výběru tři různé typy rezidenčních jednotek v cenové relaci od 2,9 milionů do 34 milionů korun. Vedle limitované nabídky 8 loftů, také 5 luxusních penthousů a 72 apartmánů o velikosti 1+kk až 5+kk se zahradami, terasami a úžasnými výhledy na historické centrum Prahy. Všechny bytové jednotky mají tradičně vysoký standard finálního dokončení, oddělené obytné zóny od privátní, celoplošné vytápění, klimatizaci a „en­suite“ koupelny. Standardy Sacre Coeur2 respektují čistotu designu, funkčnost a pověst dodavatele. Společné prostory a okolí budovy Sacre Coeur2 bude hlídat kamerový systém a v přízemí, u vstupu do budovy, je samozřejmostí nonstop recepce s majordomem.

Architektonický návrh navazuje na stávající park Sacre Coeur a pokračující zahradu Kinských, dává vyniknout pohledové ose směřující k novorománskému klášteru Sv. Gabriela z roku 1891 a vytváří městský prostor „náměstí“ ustupující rušné ulici Holečkova.  Propojení obou parků je podpořeno zklidněním stávající ulice Grafické. Novostavba v jižním svahu pod rezidenční čtvrtí Hřebenky, pár minut pěšky od Kinského zahrady, Nového Smíchova a malostranského Újezdu navrátí lokalitě zpět svou slávu, zrekultivuje a zároveň dotvoří okolí, stane se přirozenou dominantou této lokality. 

SATPO kolaudace

SATPO Sacre Coeur 2

SATPO Sacre COeur 2

SATPO

SATPO Sacre Coeur 2

SATPO Sacre Coeur

SATPO

Zpět na přehled novinek

ZKOLAUDOVÁNO - Sacre Coeur 2

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF