0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Zástupce SATPO jako odborný porotce na JA TOP LOGO

Soutěž JA TOP LOGO poskytuje studentům příležitost soutěžit v oblasti grafického designu a produkce reklamního videa svého produktu. 

V rámci vzdělávací organizace Junior Achievement jsme rádi, že se zástupce společnosti SATPO management, s.r.o. mohl účastnit 3. ročníku soutěže Top Logo JA Studentských firem jako odborný porotce v krajském kole a také v národní porotě.

JA Czech je součástí mezinárodní neziskové vzdělávací organizace JA Worldwide, která byla nominována na Nobelovu cenu míru za rok 2023. Jejím posláním je poskytovat mladým lidem praktické ekonomické vzdělávání, rozvíjet jejich znalosti a dovednosti, inspirovat je a podporovat v aktivním přístupu k životu, aby se dovedli prosadit a úspěšně uplatnit a byli dobře připraveni pro vstup na trh práce. JA Czech je členem Odborné skupiny pro podporu osvojování podnikatelských kompetencí, kterou řídí Národní ústav odborného vzdělávání a Pracovní skupiny pro finanční vzdělávání řízené Ministerstvem financí ČR. Základem vzdělávacího systému je spolupráce s firmami. Manažeři přednášejí studentům a podílejí se na výuce kurzů i na vedení organizace.

Blahopřejeme vítězům národního kola soutěže JA Top Logo:

  • 1. místo: vegoo, Střední škola filmová, multimediální a počítačových technologií, Zlín
  • 2. místo: Moiko, Integrovaná střední škola technická ekonomická, Sokolov
  • 3. místo: WooCube, Střední škola a vyšší odborná škola umělecká a řemeslná, Praha

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF