0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Zahájili jsme sérii školení, ve kterých chceme rozvíjet schopnosti manažerského týmu

Abychom zapracovali na stmelení manažerského týmu a společně mluvili „stejnou řečí“, rozhodli jsme se přistoupit ke školení našich kolegů. Zároveň tuto příležitost chceme využít k revizi zažitých postupů, které často děláme intuitivně, a které díky správnému definování můžeme pojmenovat, vzájemně pochopit a zároveň rozšířit o nové přístupy.

V součinnosti s našimi manažery jsme během úvodního školícího meetingu definovali oblasti, ve kterých bychom chtěli náš tým dále vzdělávat a rozplánovali jsme si termíny různých školení do konce roku. Workshopy si necháváme stavět na míru, aby rozvíjely přesně to, co kolegové potřebují.

Účastníci mohou využít i hodinový dodatečný koučink, během kterého mohou nabyté znalosti ještě více upevnit, nebo se naopak zaměřit na oblasti, které se ukázaly jako obtížněji uchopitelné, případně mají pro konkrétního člověka a jeho práci větší význam. Tyto věci lze osobně probrat s lektorem, který tak může osobně zhodnotit, jak se daří zavádět nové dovednosti do praxe, případně právě poradit ve věcech, které jsou komplikovanější.

Jako první proběhlo školení projektového řízení zaměřené na investiční manažery a další kolegy, kteří mají na starosti komplexní řízení našich projektů. Během něj se kromě nasávání teoretických pouček, které bylo zajímavé porovnat s našimi zažitými postupy, absolvovali také praktické úkoly. V průběhu dvoudenního školení jsme měli možnost vyzkoušet stavbu horského resortu, i když jen z LEGA, čímž bylo celé školení interaktivnější.

V současnosti plánujeme školení vyjednávání pro středisko akvizic. Kontinuálně probíhají školení zaměřené na interní systémy nebo na odborné znalosti. To vše s cílem se dále rozvíjet, posouvat a pomáhat nám i kolegům být lepší.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF