0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Zahájení výstavby Sacre Coeur2

Společnost SATPO měla  koncem roku 2013 o důvod navíc slavit, protože úspěšně záhajila výstavbu luxusního rezidenčního projektu Sacre Coeur2 , který je považován za poklad mezi byty.

Výstavba rezidenčních projektů ve vyšším cenovém segmentu za poslední 3 roky v České republice výrazně klesla a tím ubývá i počet nadstandardních bytů na realitním trhu. Společnost SATPO měla  koncem roku 2013 o důvod navíc slavit, protože úspěšně záhajila výstavbu luxusního rezidenčních projektu Sacre Coeur2, který je považován za poklad mezi byty. Vyberte si bydlení podle Vašich představ v Rezidenci Sacre Coeur2 .

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF