0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

VYUŽIJTE KOUPĚ BYTU NA SPLÁTKY

Využijte naší jedinečné nabídky koupě nového bytu na splátky za výhodných podmínek! Pro milovníky golfu, lázní a přírody v centru Karlových Varů nabízíme prémiové bydlení s dispozicí 3+kk s terasou, balkóny o výměře 103 až 147 m2 se slevou až 1, 5 Mio Kč s královským výhledem, jen pár kroků od promenády!

Využijte naší jedinečné nabídky koupě nového bytu na splátky za výhodných podmínek!

Pro milovníky golfu, lázní a přírody v centru Karlových Varů nabízíme prémiové bydlení s dispozicí 3+kk s terasou, balkóny o výměře 103 až 147 m2 se slevou až 1, 5 Mio Kč s královským výhledem, jen pár kroků od promenády! Prohlídka bytů v Rezidenci Královská Vyhlídka je možná kdykoli.

S detailní nabídkou Vás rádi seznámime  v naší kanceláři. Uvedená měsíční splátka kupní ceny je kalkulována na byt B01.01 a odpovídá celkem 24 měsíčním splátkám a úhradě rezervačního poplatku ve výši 200 000 Kč.

Rezidence KRÁLOVSKÁ VYHLÍDKA je ideálním místem pro ty, kteří ocení pěší dostupnost kulturních památek, léčivé prameny a přírodní krásy. Sportovce potěší široký výběr blízkých golfových hřišť, upravené cyklostezky a turistické trasy jsou v celém karlovarském kraji. Bohatý kulturní a společenský program pulzuje městem po celý rok.

Rezidence KRÁLOVSKÁ VYHLÍDKA získala ocenění v prestižní soutěži BEST OF REALTY 2010.

Těšíme se na Váš zájem, www.satpo.cz .

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF