0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

nemovitost projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Vůně vánoc v Sacre Coeur

Společnost SATPO uspořádala dne 16. prosince 2014 předvánoční setkání v Rezidenci Sacre Coeur, kde nejen rezidenti, ale i významní hosté degustovali francouzská vína, čokoládové lanýže a vánoční delikatesy. Vůně svařeného vína a punče, stejně jako decentní hudba v kombinaci s jemnými tóny saxofonu navodily opravdu vánoční atmosféru. Ty nejmenší potěšilo malování perníčků a tvorba vánočních ozdob po celou dobu večera.

Společnost SATPO uspořádala dne 16. prosince 2014 předvánoční setkání v Rezidenci Sacre Coeur, kde nejen rezidenti, ale i významní hosté degustovali francouzská vína, čokoládové lanýže a vánoční delikatesy. Vůně svařeného vína a punče, stejně jako decentní hudba v kombinaci s jemnými tóny saxofonu navodily opravdu vánoční atmosféru. Ty nejmenší potěšilo malování perníčků a tvorba vánočních ozdob po celou dobu večera. Velké díky patří i partnerům akce jako Balóndekor, Dobrá vína, Choice, Unique Concept, aj.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF

Vážení klienti a partneři,

 

vzhledem k aktuální situaci s COVID-19 chceme i my přispět ke snížení rizika nákazy. Dovolujeme si Vás informovat, že provoz našeho showroomu je od 18.3.2020 v omezeném provozu, otevřeno máme pouze v době 813 hod. Po této době jsme Vám plně k dispozici na tel. č. 730 137 621 nebo 733 121 998.

 

Mnoho z našich zaměstnanců a spolupracovníků pokračují v práci z home office, kvalitu našich služeb pro Vás toto opatření nijak neovlivní a naši kolegové jsou Vám plně k dispozici prostřednictvím emailu a mobilního telefonu.  

 

Děkujeme Vám za Vaši důvěru a všem přejeme především pevné zdraví!

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím