0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Vůně vánoc v Sacre Coeur

Společnost SATPO uspořádala dne 16. prosince 2014 předvánoční setkání v Rezidenci Sacre Coeur, kde nejen rezidenti, ale i významní hosté degustovali francouzská vína, čokoládové lanýže a vánoční delikatesy. Vůně svařeného vína a punče, stejně jako decentní hudba v kombinaci s jemnými tóny saxofonu navodily opravdu vánoční atmosféru. Ty nejmenší potěšilo malování perníčků a tvorba vánočních ozdob po celou dobu večera.

Společnost SATPO uspořádala dne 16. prosince 2014 předvánoční setkání v Rezidenci Sacre Coeur, kde nejen rezidenti, ale i významní hosté degustovali francouzská vína, čokoládové lanýže a vánoční delikatesy. Vůně svařeného vína a punče, stejně jako decentní hudba v kombinaci s jemnými tóny saxofonu navodily opravdu vánoční atmosféru. Ty nejmenší potěšilo malování perníčků a tvorba vánočních ozdob po celou dobu večera. Velké díky patří i partnerům akce jako Balóndekor, Dobrá vína, Choice, Unique Concept, aj.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF