0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

VŠECHNY BYTY PRODÁNY!

Společnost SATPO prodala všechny byty v Rezidenci Sacre Coeur a v nabídce zbývá pouze poslední 1 x garážové stání pro automobil a 2 x garážová stání pro motocykly. Poslední dvě bytové jednotky 2+kk nabízíme od majitele  v kategorii bytů na satpo-broker.cz .

Společnost SATPO prodala všechny byty v Rezidenci Sacre Coeur a v nabídce zbývá pouze poslední 1 x garážové stání pro automobil a 2 x garážová stání pro motocykly. Poslední 2+kk o velikosti 74 m2 od majitele  a stejně tak 2+kk o velikosti 90 m2 nabízíme v v kategorii bytů na satpo-broker.cz . Pro více informací, prosím, kontaktujte náš prodejní tým.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF