0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

VÍTĚZSTVÍ V TRIATLONU

U příležitosti největší triatlonové události v České republice FORD Challenge Prague 2019 ve štafetě na trati 1,9 km plavání x 90 km cyklistika x 21 km běh vyhrál SATPO team v rámci kategorie Relay Women absolutní...

U příležitosti největší triatlonové události v České republice FORD Challenge Prague 2019 ve štafetě na trati 1,9 km plavání x 90 km cyklistika x 21 km běh vyhrál SATPO team v rámci kategorie Relay Women absolutní vítězství.

Ve štafetovém závodě byla velmi silná profesionální konkurence a 1.místo bylo výsledkem vysokého nasazení celé štafety do poslední sekundy předávky, až do cíle. Slavnostní vyhlášení proběhlo na Střeleckém ostrově a největším překvapením byla díky vítězství také kvalifikace na THE CHAMPIONSHIP v Samorin na Slovensku ke dni 31. 5. 2020.

Úžasný sportovní zážitek, výborná organizace, setkání mnoha triatletů a vysoká účast potvrdila, že centrum Prahy umí nabídnout úžasné prostředí pro tak prestižní závod jako je Challenge Family. Během závodního dne 27.7. 2019 probíhalo vysílání České televize, ukázka je ZDE.

Více o závodě na https://challenge-prague.com/

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím