" "
0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

VIDEO Z KOLAUDACE STAVBY REZIDENCE SACRE COEUR 2

V souladu s harmonogramem stavby rezidenčního projektu Sacre Coeur2 proběhla dne 29.3.2016 úspěšná závěrečná kontrolní prohlídka v rámci kolaudačního řízení na Praze 5. 

V souladu s harmonogramem stavby rezidenčního projektu Sacre Coeur2 proběhla dne 29.3.2016 úspěšná závěrečná kontrolní prohlídka v rámci kolaudačního řízení na Praze 5. Společnost SATPO po vydání kolaudačního souhlasu, který je dokladem o povoleném účelu užívání stavby, pozvala zástupce společnosti METROSTAV k slavnostnímu přípitku a pohoštění. Podívejte se na záznam z této slavnostní akce na videu níže.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF