" "
0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

VIDEO a FOTO ze stavby Sacre Coeur 2

Podívejte se na unikátní videa a fotografie z výstavby a výroby unikátní ocelové konstrukce rezidenčního projektu Sacre Coeur2. Výstavba pokračuje dle harmonogramu a stále roste!

Podívejte se na videa a fotografie z výstavby rezidenčního projektu Sacre Coeur2, výstavba pokračuje dle harmonogramu a stále roste! 

Hrubá stavba je již z 80 % hotová, nyní se vyzdívají dispozice jednotlivých bytů a probíhá  finalizace hrubých stavebních prací u limitované nabídky prostorných loftů se zahrádkami a terasami. Prodali jsme již 70 % bytových jednotek.

Pro více informací kontaktujte náš prodejní tým SATPO nebo pište na prodej@satpo.cz . Krásné léto všem!
Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF