" "
0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Vánoční večírek

Zakončení pracovního roku jsme oslavili společně.

V rámci našeho vánočního večírku jsme navštívili Illusion Art Museum Prague v ulici Melantrichova 2, Praha 1, kde různé iluzivní techiky ztvárnilo několik českých umělců, např. Patrik Proško, Ivana Štenclová nebo Zdeněk Daněk. Následoval slavnostní večírek v Aloha Baru v centru Prahy 1, kde byl připraven nejen výborný raut a milá obsluha, ale také taneční parket a DJ. Krásně jsme si to užili, podívejte se na několik fotografií.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF