0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

V Sacre Coeur se opět slavilo!

Významný umělecký fotograf, Jadran Šetlík, u příležitosti 7. narozenin své dcery, Sofia Mia, uspořádal ke dni 29. září 2013 v prostorách Rezidence SACRE COEUR bohatou oslavu s výstavou dětských portrétů.  A že se opravdu slavilo, potvrdila svou návštěvou i Andrea Verešová, která patřila k významným hostům této krásné události.

Významný umělecký fotograf, Jadran Šetlík, u příležitosti 7. narozenin své dcery, Sofia Mia, uspořádal ke dni 29. září 2013 v prostorách Rezidence SACRE COEUR bohatou oslavu s výstavou dětských portrétů.  O příjemné odpoledne plné zábavy a her pro děti se postaral zábavný tým společnosti Balondekor, zatímco rodiče vychutnávali skvělá vína od společnosti Vino e Cuore a speciality cateringové společnosti Vyšehrad 2000. Nechyběla ani výborná káva od Caffitaly a exkluzivní voda z ledovce Aqua Angels. A že se opravdu slavilo, potvrdila svou návštěvou i Andrea Verešová, která patřila k významným hostům této krásné události. Obchodní tým společnosti SATPO přeje dodatečně vše nejlepší!

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF