0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

V Rezidenci SACRE COEUR se umí slavit!

Skvělý umělecký fotograf, Jadran Šetlík, u příležitosti narozenin svého syna, Fabiana, uspořádal ke dni 2. června 2013 v prostorách Rezidence SACRE COUER krásnou oslavu s výstavou dětských portrétů. 

Skvělý umělecký fotograf, Jadran Šetlík, u příležitosti narozenin svého syna, Fabiana, uspořádal ke dni 2. června 2013 v prostorách Rezidence SACRE COUER krásnou oslavu s výstavou dětských portrétů. V odpoledních hodinách děti s nadšením uvítali kouzelníka, klauna a užívali veselí s animátory, zatímco rodiče vychutnávali degustaci Prosecca a vybraných italských vín od společnosti Vino e Cuore. Nechybělo ani skvělé pohoštění od známé cateringové firmy Vyšehrad 2000 a skvělá káva od Caffitaly. Obchodní tým společnosti SATPO přeje dodatečně vše nejlepší!

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím