0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

ÚSPĚŠNÁ EMISE DLUHOPISŮ PRO DALŠÍ ROZVOJ A NÁKUP NEMOVITOSTÍ

Společnost SATPO úspěšně emitovala dluhopisy v objemu 315 mil. Kč pro další rozvoj. Prostředky z emise dluhopisů budou použity na spolufinancování developerských projektů a na nákup a rekonstrukci existujících činžovních domů a to především v atraktivních pražských lokalitách.

 

Během února letošního roku developerská skupina SATPO úspěšně emitovala dluhopisy v objemu 315 mil. Kč, aby zajistila spolufinancování pro své stávající a především pro plánované nemovitostní projekty. Manažerem emise se stala mezinárodní investiční společnost WOOD & Company, která se zaměřuje na obchodování s cennými papíry, poradenství v oblasti firemních financí a správu aktiv s centrálou v Praze a pobočkami v Bratislavě, Varšavě, Londýně, Bukurešti a Miláně.

Prostředky z emise dluhopisů budou použity na spolufinancování developerských projektů a na nákup a rekonstrukci existujících činžovních domů a to především v atraktivních pražských lokalitách.

Emise dluhopisů je logickým pokračováním několika úspěšných emisí dluhových instrumentů realizovaných na úrovni jednotlivých projektů v rámci skupiny SATPO. Tato emise je koncepčním nahrazením financování prostřednictvím většího počtu menších projektových dluhopisů a jejím cílem je zefektivnění a zpřehlednění financování skupiny SATPO. Tisková zpráva a detailní informace o této emisi jsou ke stažení níže.

Skupina SATPO dlouhodobě spolupracuje se společností WOOD & Company. První emise ve výši 160 mil. Kč byla vydána v roce 2013 a v roce 2017 byla řádně splacena za účelem spolufinancování projektu Rezidence Sacre Coeur2. Další emise ve výši 21,5 mil. Kč byla vydána v roce 2014 a řádně splacena v roce 2017 pro nákup a rekonstrukci činžovního domu Peckova.

Jste-li majitelem ČINŽOVNÍHO domu, DEVELOPERSKÉHO PROJEKTU či STAVEBNÍHO pozemku  pro bytový development a zvažujete  prodej nebo máte informace o zajímavých příležitostech, prosím, kontaktujte naše oddělení akvizic:

  • Petra Poláková | specialistka akvizic
  • SATPO management, s.r.o.| Holečkova 3331/35 | Praha 5
  • +420 702 205 205 | +420 296 336 900 |  consult@satpo.cz | www.satpo.cz

Společnost SATPO má více než 20 let bohatou praxi v řešení všech fází oceňování nemovitostí, rozvoje, plánování, řízení výstavby až po úspěšný prodej a zajištění správy nemovitostí. Více informací naleznete na www.satpo-consult.cz .

 

 

 

 

Zpět na přehled novinek

ÚSPĚŠNÁ EMISE DLUHOPISŮ PRO DALŠÍ ROZVOJ A NÁKUP NEMOVITOSTÍ

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF