0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

nemovitost projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Unikátní VIDEO Rezidence Sacre Coeur 2

Podívejte se na unikátní video s exkluzivními záběry z průběhu výstavby Rezidence Sacre Coeur2, komentáři a rozhovory s autory celého projektu. Výstavba luxusní Rezidence v historickém centru Prahy nad Strahovským tunelem je nejen architektonickou, ale i stavební raritou světového významu.

Podívejte se na unikátní video s exkluzivními záběry z průběhu výstavby Rezidence Sacre Coeur2, komentáři a rozhovory s autory celého projektu. Výstavba luxusní rezidence v historickém centru Prahy nad Strahovským tunelem je nejen architektonickou, ale i stavební raritou světového významu.

Časový harmonogram výstavby developerského projektu Rezidence Sacre Coeur2 v bodech:
  • výběr dodavatele 4.Q 2013
  • stavba 1.Q 2014
  • kolaudace 1.Q 2016
  • předání klientům 2.Q 2016

Společnost SATPO se svou více než 22 letou historií se právem může chlubit bohatými zkušenostmi z oblasti přípravy developerského projektu, řízení projektového managementu a vysokým standardem finálního dokončení. Příkladem je nejen tato Rezidence, ale také i Rezidence Sacre Coeur, která částečně stojí nad Strahovským tunelem.

Velké poděkování patří zejména společnosti METROSTAV, a.s. a společnosti Schindler Seko Architects, kteří se významným způsobem podíleli na realizaci prémiové Rezidence Sacre Coeur2.

Děkujeme za spolupráci při tvorbě videozáznamu společnosti Media list, www.media-list.cz

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF

Vážení klienti a partneři,

 

vzhledem k aktuální situaci s COVID-19 chceme i my přispět ke snížení rizika nákazy. Dovolujeme si Vás informovat, že provoz našeho showroomu je od 18.3.2020 v omezeném provozu, otevřeno máme pouze v době 813 hod. Po této době jsme Vám plně k dispozici na tel. č. 730 137 621 nebo 733 121 998.

 

Mnoho z našich zaměstnanců a spolupracovníků pokračují v práci z home office, kvalitu našich služeb pro Vás toto opatření nijak neovlivní a naši kolegové jsou Vám plně k dispozici prostřednictvím emailu a mobilního telefonu.  

 

Děkujeme Vám za Vaši důvěru a všem přejeme především pevné zdraví!

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím