0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Unikátní VIDEO Rezidence Sacre Coeur 2

Podívejte se na unikátní video s exkluzivními záběry z průběhu výstavby Rezidence Sacre Coeur2, komentáři a rozhovory s autory celého projektu. Výstavba luxusní Rezidence v historickém centru Prahy nad Strahovským tunelem je nejen architektonickou, ale i stavební raritou světového významu.

Podívejte se na unikátní video s exkluzivními záběry z průběhu výstavby Rezidence Sacre Coeur2, komentáři a rozhovory s autory celého projektu. Výstavba luxusní rezidence v historickém centru Prahy nad Strahovským tunelem je nejen architektonickou, ale i stavební raritou světového významu.

Časový harmonogram výstavby developerského projektu Rezidence Sacre Coeur2 v bodech:
  • výběr dodavatele 4.Q 2013
  • stavba 1.Q 2014
  • kolaudace 1.Q 2016
  • předání klientům 2.Q 2016

Společnost SATPO se svou více než 22 letou historií se právem může chlubit bohatými zkušenostmi z oblasti přípravy developerského projektu, řízení projektového managementu a vysokým standardem finálního dokončení. Příkladem je nejen tato Rezidence, ale také i Rezidence Sacre Coeur, která částečně stojí nad Strahovským tunelem.

Velké poděkování patří zejména společnosti METROSTAV, a.s. a společnosti Schindler Seko Architects, kteří se významným způsobem podíleli na realizaci prémiové Rezidence Sacre Coeur2.

Děkujeme za spolupráci při tvorbě videozáznamu společnosti Media list, www.media-list.cz

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF