0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

TEAMBUILDING SATPO

I letošní rok společnost SATPO uspořádala pro všechny své zaměstnance teambuildingovou akci po stopách Krakonoše, která se konala ve Špindlerově mlýně.

Užili jsme si slunečný víkend v Krkonoších. Vydali jsme se po Krakonošově stezce, sbírali body a plnili úkoly. Počasí nám přálo a sobotní večer jsme zakončili parádní jízdou na koloběžkách zpět do Špindlerova Mlýna. Zasloužený odpočinek s výbornou večeří nás čekal na krásné horské chatě Sněžka, nechyběl billiard a bowling.  Druhý den jsme si užili jízdu na bobové dráze a navštívili místní vyhlášenou restauraci Lebeda.  Skvělý program, přátelská atmosféra, výborné jídlo a pití. Tak zase za rok!

popisek

popisek

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF