Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Světový pohár v triatlonu v Karlových Varech

O víkendu se konal Světový pohár v triatlonu v Karlových Varech a my jsme byli při tom! Účast odvážných dětí v duatlonu, stejně tak start triatlonového závodu AGE GROUP byly úžasným zážitkem a to díky špičkovému servisu a atmosféře srovnatelné jako v závodě pro elitní atlety.

ITU Triatlon World Cup se zúčastnilo celkem 25 žen a 60 mužů z celého světa na olympijské distance 1,5 km plavání, 50 km cyklistiky a 10 km běhu. Gillian Backhousová uhájila vedení v Karlových Varech a stala se první vítězkou Světového poháru na půdě největšího českého lázeňského města před českou zástupkyní Vendulou Frintovou a američankou Summer Cookovou. Českou republiku reprezentovali dále pak i Jan Čelůstka, Přemysl Švarc, František Linduška (33.místo) a Jan Volár (39.místo). GRATULUJEME!

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě a za pozornost stojí v naší nabídce poslední krásný byt na PRODEJ v Rezidenci Královská Vyhlídka s výhledem přímo na promenádu, více zde.