0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Stavební pozemek pro rodinnou vilu v lokalitě Kavalírka

Máme skvělou zprávu pro ty, kteří touží po kombinaci luxusního bydlení a klidného prostředí: nový stavební pozemek pro výstavbu rodinné vily v lokalitě Kavalírka, v prestižní městské části Prahy 5, nabízí ideální prostředí pro splnění vašeho snu o dokonalém bydlení.

Stavební pozemek o rozloze 882 m2 je umístěn v severním svahu svažujícím se do údolí Motolského potoka. Jeho nepravidelný trojúhelníkový tvar přináší zajímavé možnosti pro architektonickou kreativitu. V blízkosti se nachází veřejné inženýrské sítě a autobusová zastávka s přímým spojením na Smíchov a na metro B, stanici Anděl, což zajišťuje snadnou dostupnost do centra i dalších částí města.

BROŽURA KE STAŽENÍ

Ideový návrh rodinného domu je inspirací budoucí výstavby, respektuje okolní prostředí a přináší moderní luxusní životní styl. Hlavní vchod do vily může být přístupný přímo z ulice Nad Turbovou, což zajistí pohodlnost a soukromí pro obyvatele. Navíc, díky svažitému terénu, je ideový návrh zpracován tak, aby poskytoval maximální soukromí ve společenské zóně, která zahrnuje obývací pokoj, kuchyni a přímý výstup na bazén a do zahrady. Prostor vily nabízí nádherný výhled na okolní krajinu, což dodává pocit klidu a harmonie s přírodou. K dispozici budou také pokoje s výhledem na východní a severní směr hlavního města Prahy, což zaručuje nezapomenutelné zážitky každý den. Podívejte se na vizualizaci  ideové vily zde, ta skutečná vila může být dle vkusu a přání klienta. 

Pozemek se nachází v památkově chráněném území, což dodává této lokalitě ještě větší kouzlo. V rámci občanské vybavenosti se zde nachází školy, lékařské centrum, restaurace, obchody a dětská hřiště, což zaručuje pohodlný životní styl pro celou rodinu. Toto jedinečné místo představuje unikátní příležitost pro ty, kteří hledají kombinaci luxusu, pohodlí a klidného prostředí v samém srdci Prahy.

POZEMEK KAVALÍRKA

S námi můžete realizovat své bydlení snů. Pokud jste připraveni investovat do svého budoucího domova a zažít to nejlepší, co Praha může nabídnout, neváhejte a obraťte se na naše specialisty a kontaktujte nás na čísle 702 205 205. Vaše vysněné bydlení v lokalitě Kavalírka čeká na vás.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF