0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

STAVBA ČTVRTSTOLETÍ

Jedná se o největší inventuru českého stavitelského umění a architektury mapující stavby od roku 1993 dodnes. Z našich projektů jsme přihlásili prémiový rezidenční projekt Rezidence Sacre Coeur 2.

Společnost SATPO podporuje dobré jméno architektury a stavitelství v rámci soutěže Stavba čtvrtstoletí. Jedná se o největší inventuru českého stavitelského umění a architektury mapující stavby od roku 1993 dodnes. Jedinečná ukázka řemeslného mistrovství a umu českých architektů a stavbařů. 

Z našich projektů jsme přihlásili prémiový rezidenční projekt Rezidence Sacre Coeur <sup>2</sup> . Výstavba luxusní rezidence v historickém centru Prahy nad Strahovským tunelem je nejen architektonickou, ale i stavební raritou světového významu.

V rámci stavitelství a developmentu si v České republice zaslouží pozornost nejen odborné veřejnosti, ale i inspiraci do dalších let.  Přehled prezentace je ZDE.  V

O soutěži Stavba čtvrtstoletí
Stavba čtvrtstoletí je nová soutěž prezentující to nejlepší z českého stavitelství v jeho novodobé historii. Cílem je ukázat potenciál, schopnosti a kvalitu českých architektů a stavitelů. Soutěž bude mapovat archivy již uskutečněných odborných klání a zároveň se otevře novým, dosud nepřihlášeným stavbám. Soutěžit se bude na krajské úrovni, po regionálních kolech budou vyhlášeny výsledky celostátní a zahraničí soutěže. Vedle nich soutěž udělí i cenu bezbariérové stavby čtvrtstoletí. Výstupem soutěže bude mediální prezentace, televizní cyklus o stavbách čtvrtstoletí, výstavy, knihy a katalog.

Hlas veřejnosti a odborná porota
Stavby bude hodnotit odborná i laická veřejnost. O hlavních cenách rozhodne notářsky kontrolovaná anketa z řad profesionálů, kteří přihlásili své stavby a nestranných specialistů, odborných partnerů soutěže. Každý hodnotitel bude mít k dispozici 3 hlasy. Vítěznými stavbami v každém kategorii tedy budou objekty s největším počtem hlasů. Hodnocení širokou veřejností bude probíhat od března do konce května 2019 v internetové anketě na www.stavbactvrtstoleti.cz.

íce informací o tom, co představuje Stavba čtvrtstoletí naleznete ZDE.

stavba čtvrtstoletí satpo

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF