0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Soutěžte s námi o dárkové poukazy!

V rámci podzimní akce jsme pro naše fanoušky připravili soutěž na Facebooku o hodnotné dárkové poukazy v rámci exkluzivní spolupráce s klinikou estetické medicíny ASKLEPION. Stačí odpovědět na otázku z oblasti rezidenčního bydlení!

V rámci podzimní akce jsme pro naše fanoušky připravili soutěž na Facebooku o hodnotné dárkové poukazy v rámci exkluzivní spolupráce s klinikou estetické medicíny ASKLEPION. Stačí odpovědět na otázku z oblasti rezidenčního bydlení na facebook SATPO . Pokud se stanete našim fanouškem, čeká Vás zajímavé čtení o rezidenčních projektech na českém realitním  trhu a v zahraničí. Získáte všeobecný přehled o nejnovějších trendech moderního bydlení, nebudou chybět ani novinky ze světa designu, architektury, cestování a společenského dění.  Zároveň budete mít možnost s námi soutěžit o hodnotné ceny i v budoucnu. To vše a mnohem více, když se k nám přidáte!

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF