0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Soutěž - exkluzivní bublinkové osvěžení

Každé pondělí od 15.8. do 5.9. v 10 hod jedna vědomostní otázka na našem facebookovém profilu a každý jeden týden tři šťastní fanoušci získají láhev exkluzivního italského prosecca DOCG Superiore "Conegliano Valdobbiadene" Le Manzane a čokoládky SATPO!

Každé pondělí od 15.8. do 5.9.2016 jedna vědomostní otázka na našem facebookovém profilu a každý jeden týden tři šťastní fanoušci získají láhev exkluzivního italského prosecca DOCG Superiore "Conegliano Valdobbiadene" Le Manzane a čokoládky SATPO!

Aktuální soutěžní otázku najdete na našem facebookovém profilu https://www.facebook.com/satpo?ref=hl, nová soutěžní otázka je zveřejněna vždy v pondělí v 11 hodin. 

Vaše odpovědi zasílejte na email info@satpo.cz včetně korespondeční adresy, na kterou vám bude zaslán balíček v případě výhry. Do předmětu emailu napište "SOUTĚŽ". Vyhrává každá první, desátá a šestnáctá správná odpověď, podmínkou je být fanouškem našeho facebookového profilu SATPO - luxusní bydlení. Výherci budou kontaktováni emailem a seznam výherců bude zveřejněn zde a na našem facebookovém profilu. Výhru lze získat pouze jednou za dobu konání soutěže.

Nápověda: odpovědi na otázky najdete na našich webových stránkách

Výherci:

- soutěžní týden 15.8.- 21.8.: Jiří Snížek, Tereza Studeničová, Karel Veselý 

- soutěžní týden 22.8.- 28.8.: Věra Studeničová, Filip Vyskočil, Věra Kavková 

- soutěžní týden 29.8. - 4.9.: Hana Pášová, Eliška Jeníčková, Michal Vohralík

- soutěžní týden 5.9. - 11.9.: Kristýna Mazánková, Marcela Hrubešová, Dalibor Novotný

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF