" "
0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

SOUTĚŽ - bublinkové osvěžení

Soutěžte s námi! Čeká vás každý týden nová otázka na našem SATPO facebook a  každý týden výhra výborného vína "Chardonay Brut Prosecca" s exkluzivním časopisem ICE pro jednoho z našich fanoušků. Přejeme všem krásné léto!

Soutěžte s námi! Čeká vás každý týden nová otázka na našem  SATPO facebook a  každý týden výhra výborného vína "Chardonay Brut Prosecca" s exkluzivním časopisem ICE pro jednoho z našich fanoušků. Soutěž potrvá do 24. 8. 2014. Přejeme všem krásné léto!

FACEBOOK soutěž

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF