0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Snídaně s Eduzměnou

Odborná diskuze nadačního fondu Eduzměna na téma „Jaké dopady bude mít aktuální situace na vzdělávání a jak nejlépe pomoci?“

Společnost SATPO děkuje za příležitost účastnit se dne 11. 6. 2020 odborné diskuze na téma „Jaké dopady bude mít aktuální situace na vzdělávání a jak nejlépe pomoci?“ organizované nadačním fondem EDUZMĚNA, které se účastnili zástupci několika významných nadačních fondů, jenž podporují vzdělávání.

V průběhu neformálního setkání „Snídaně s Eduzměnou“ prezentoval vrchní inspektor, Tomáš Zatloukal, zajímavé výsledky z průzkumu, jak fungovaly základní a střední školy v období nouzového stavu naší země. Následně proběhla velmi podnětná a hodnotná diskuze o nových příležitostech pro budoucí podporu školáků v učení.

Společnost SATPO již 9 let aktivně podporuje finanční vzdělávání dětí I. stupně na základních školách prostřednictvím vzdělávacího programu Junior Achievement a účast na tomto setkání byla velmi inspirativní.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF