0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

SLEVA na byt 4+kk v Praze na Pankráci

Nabízíme vám nadstandardní prostorný mezonetový byt, který je součástí rezidenčního projektu Bydlení nad Vyšehradem, realizovaného právě společností SATPO. Využijte akční SLEVY ve výši  500.000 Kč.

Nabízíme vám nadstandardní prostorný mezonetový byt, který je součástí rezidenčního projektu Bydlení nad Vyšehradem, realizovaného právě společností SATPO. Využijte akční nabídky do konce roku, kdy na tento byt poskytujeme slevu ve výši Kč 500.000,- !

Podoba projektu i bytu odpovídá požadavkům náročnější klientely a to jak z hlediska vybavení, tak také lokace, která nabízí přímé spojení s centrem prostřednictvím blízké stanice metra Vyšehrad či pěší chůzí.

Atraktivní byt s dispozicí 4+kk  sestává z velkého obývacího pokoje s přípravou pro kuchyňský kout, 3 prostorných ložnic a samostatnými koupelnami, dvěma balkony s pěkným výhledem do klidného vnitrobloku. Centrum je doslova na dosah. Za pozornost tohoto mezonetového bytu stojí mimořádně bohaté standardní vybavení. Rezidence Nad Vyšehradem je vybavena 24/7 recepcí, internetovým rozvodem, kabelovou televizí a kamerovým systémem.  

Součástí nabízeného bytu je příprava pro zabezpečovací systém, jedno garážové stání a sklep

Díky své poloze je stanice metra Vyšehrad vzdálena pouze 2 minuty chůzí, na Václavské náměstí jsou to pouhé 2 stanice metrem. Příjemné procházky jsou v pěší dostupnosti přímo na Vyšehradě a blízké okolí nabízí možnosti ke sportovnímu vyžití, jako je cyklistika, jízda na kolečkových bruslích a jogging.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF