" "
0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

SLEVA komerčních prostor - Vitality Rezidence

VY PODNIKÁTE, MY PLATÍME. Využijte 5 % slevy při koupi či 6 měsíců nájemného zdarma u komerčních prostor v Rezidenci Vitality na pražském Smíchově. 

Nabízíme atraktivní slevu při koupi či k pronájmu obchodních prostor v prémiové Rezidenci Vitality pod pražským Petřínem na Praze 5:

  • 5% sleva z prodejní ceny (s DPH)
  • 6 měsíců nájemného zdarma, minimální smluvní období nájmu 5 let
  • Vitality Rezidence získala ocenění Best of Realty 2020
  • nabízí reprezentativní služby recepce a bohaté zázemí jako je kinosál, fitness, restaurace, aj.  

Aktuální nabídku volných obchodních prostor včetně skladů/sklepů a garážových stání najdete ZDE. Pro více informací nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu: prodej@satpo.cz nebo volejte +420 702 205 205.

Podívejte se na video Rezidence Vitality:


Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.


Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF