" "
0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Sleva 5% na poslední byty v nabídce rezidenčního bydlení

Prémiové byty s dispozicí 3+kk pod pražským Petřínem, pár kroků od centra Anděl, nabízíme nyní s prodejní slevou do 31.3. 2023

Využijte akční nabídky 5% slevy z prodejní ceny na poslední dva prémiové byty v luxusní rezidenční čtvrti pod pražským Petřínem, pár kroků od OC Nový Smíchov. Moderní bytové jednotky se nachází v rezidenčním projektu Rezidence Kobrova a Holečkova House s termínem nastěhování ve 2. Q. 2023.

V Holečkova House se nabízí s vysokým standardem finálního dokončení bytová jednotka s dispozicí 3+kk. Dispoziční řešení umožňuje celou řadu interiérových řešení. Podívejte se v galerii na exkluzivně navržený interiér pro tento byt od značky ITALIER, která je našim klientům k dispozici v rámci klubu LIVING. V Rezidenci Kobrova se nachází prostorný byt s dispozicí 3+kk s terasou, která má vstup z obývacího pokoji a z ložnice. Pro nezávaznou prohlídku neváhejte kontaktovat naše klientské centrum na čísle 702 205 205 nebo e-mailem na info@satpo.cz.

 

Rezidence Kobrova ve výstavbě

vizualizace, rezidence Holečkova

okolí rezidencí

vizualizace, rezidence Kobrova

okolí rezidencí

vizualizace, rezidence Holečkova

okolí rezidencí

okolí rezidencí

Rezidence Holečkova House ve výstavbě

vizualizace, rezidence Kobrova

vizualizace, rezidence Holečkova


Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.


Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF