" "
0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

SLEVA 5 % na poslední BYTY

Prémiové byty s dispozicí 3+kk pod pražským Petřínem, pár kroků od centra Anděl, nabízíme nyní s 5 % prodejní slevou. Jedná se o moderní bytové jednotky v rezidenčním projektu Rezidence Kobrova a Holečkova House s termínem nastěhování ve 2. Q. 2023.

Využijte akční nabídky 5 % slevy z prodejní ceny na poslední dva prémiové byty v luxusní rezidenční čtvrti pod pražským Petřínem, pár kroků od OC Nový Smíchov. Nabídka platí do 31.3. 2023. 

V Holečkova House se nabízí  s vysokým standardem finálního dokončení bytová jednotka s dispozicí 3+kk, který je exkluzivně navržen od interiérového studia Italier,  je možné vše na klíč realizovat dle přání klienta. Více informací ZDE

V Rezidenci Kobrova se nachází prostorný byt s dispozicí 3+kk s terasou, která má vstup z obývacího pokoji a z ložnice.  Více informací ZDE. 

Pro nezávaznou prohlídku či více informací neváhejte kontaktovat naše klientské centrum. 

 


Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.


Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF