0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

SLEVA 2 milióny CZK v Sacre Coeur

V Rezidenci Sacre Coeur nabízíme se slevou až do výše 2 miliónů českých korun poslední 2 volné bytové jednotky.  Velmi prostorné 3+kk s výměrou až 147 m2  jsou ideálním místem pro rodinné bydlení v těsné blízkosti Malé Strany, obchodního centra Anděl, parku Sacre Coeur a Petřína.

V Rezidenci Sacre Coeur nabízíme se slevou až do výše 2 miliónů českých korun poslední 2 volné bytové jednotky.  Velmi prostorné 3+kk s výměrou až 147 m2  jsou ideálním místem pro rodinné bydlení v těsné blízkosti Malé Strany, obchodního centra Anděl, parku Sacre Coeur a Petřína. Prodejní cena bytové jednotky D 4.5. a D 3.5. prodáváme za neuvěřitelně atraktivní cenu Kč 7.990.000,-. Pro více informací kontaktujte naše prodejní poradce.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF