0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Sklady za zvýhodněnou cenu

Zděné skladové jednotky se slevou až 110 000 Kč v Rezidenci Sacre Coeur2 v ulici Holečkova aktuálně nabízíme se slevou až 110 000 Kč k prodeji volné zděné skladové jednotky s výměrou od 10,1 m2 do 17,1 m2. 

Sklady v rezidenci jsou monitorovány kamerovým systémem a vztahují se na ně služby recepce 24/7. Sklady lze využít nejen k úschově osobních věcí a dokumentů, ale například i jako vinotéku. Rádi Vám osobně zodpovíme případné dotazy a detailně Vás seznámíme s nabízenými prostory přímo v zázemí našeho prodejního centra. V případě zájmu nás kontaktujte na emailu prodej@satpo.cz nebo telefonním čísle +420 702 205 205.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF