" "
0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Setkání zaměstnanců SATPO nad strategií do roku 2022

Po náročném a úspěšném roce 2021 se setkali zaměstnanci SATPO dne 21. ledna 2022 v prostorách smíchovského NODE5 u pravidelného přehledu dokončených a chystaných projektů.

Po prezentaci ředitele společnosti SATPO Jiřího Pokorného, jsme úspěšný minulý rok oslavili skvělým dortem a výtečným šampaňským. V letošním roce nás čeká jeden nový rezidenční projekt v pražských Radlicích. Na jaro připravujeme prodej bytů v ulici Veletržní a Vratislavova, o kterých najdete více informací již brzy na stránkách City Home.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF