" "
0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Setkání partnerů klubu LIVING v showroomu ALNUS

Dodavatel moderních interiérů a designových kuchyní společnost Alnus připravila 15. března 2018 pro členy klubu LIVING společenskou akci s prezentací realizovaných zakázek ve svém showroomu v Radlické 14.

Dodavatel moderních interiérů a designových kuchyní společnost Alnus připravila 15. března 2018 pro členy klubu LIVING společenskou akci s prezentací realizovaných zakázek ve svém showroomu v Radlické 14. Naši klienti se tak při degustaci moravských bílých vín v podání majitelky Moravské banky vín paní Ireny Svobodové a ochutnávce plných červených argentinských vín doplněné o občerstvení ve stylu tapas od majitele pana Jaroslava Múčky dozvěděli novinky ze světa interiérů a trendy v zařizování bydlení.

U partnera klubu LIVING společnosti ALNUS získávají všichni členové po celý rok zdarma služby architekta a vytvoření 3D návrhů interiéru. Více o nabídce pro členy klubu LIVING se dozvíte zde nebo nás kontaktuje emailem living@satpo.cz pro aktivaci Vaší klubové karty k čerpání z nabídky výhod ve světě moderního bydlení.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF