0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

SATPO zaměstnanci jako dobrovolníci v domově Palata

V SATPO věříme, že pomáhat je správné a společenská odpovědnost má smysl. Sami zaměstnanci si vybrali a domluvili projekt, kde by rádi pracovali jako dobrovolníci a vedení naší malé rodinné firmy to velmi uvítalo a podpořilo. Místo do kanceláře vyrazili zaměstnanci SATPO do domova pro zrakově postižené Palata.

Domov Palata na pražském Smíchově byl postaven roku 1893 a nachází se v krásném anglickém parku, který je přístupný veřejnosti, má 3 hektary a pouze jednu stálou zahradnici. Většina našeho dobrovolnického SATPO teamu se tedy pustila do sekání trávy, plení, mulčování a vzhledem k tomu že nás bylo přes dvacet, zvládli jsme toho hodně. Několik kolegů se věnovalo také klientům domova Palata, jejichž věkový průměr je kolem 80 let a rádi si povídají. 

Těšíme se, že na podzim, až bude potřeba shrabat listí, se do Palaty opět vydáme a i v budoucnu se budeme pravidelně vracet a pomáhat, protože víme, že je to důležité. Pokud byste i VY měli chuť zapojit se, kontaktujte paní Mgr. Drúzovou, která dobrovolnické aktivity v Palatě koordinuje.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF