0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

SATPO v hlavním zpravodajství ČT

Společnost SATPO se objevila v hlavním večerním zpravodajství České televize, kde prostřednictvím záběrů přímo ze stavby aktivně prezentovala rezidenční projekt Sacre Coeur2 . Na otázky odpovídal manažer prodeje, Mgr. Luboš Králíček.  Projekt se nyní nachází ve fázi vztyčení ocelové konstrukce, což je ve stavebnictví považováno za technologickou raritu a vyjímečný moment v rámci stavby nad Strahovským tunelem.

Společnost SATPO se objevila v hlavním večerním zpravodajství České televize, kde prostřednictvím záběrů přímo ze stavby aktivně prezentovala rezidenční projekt Sacre Coeur2 . Na otázky odpovídal manažer prodeje, Mgr. Luboš Králíček. 

Záznam z ČT 1 je možný ke shlédnutí zde: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097181328-udalosti/215411000100313/obsah/387274-stavarum-se-opet-dari 

Projekt se nyní nachází ve fázi vztyčení ocelové konstrukce, což je ve stavebnictví považováno za technologickou raritu a vyjímečný moment v rámci stavby nad Strahovským tunelem. Společnost SATPO již jednu zkušenost z oblasti přípravy a řízení výstavby s použitím high technologií získala při výstavbě Rezidence Sacre Coeur v roce 2009 a přirozeně navazuje s novým projektem v sousedství malebného parku, který nově budované rezidenci propůjčil i jméno.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF