0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

SATPO tým na Olympjiském běhu získal medaily

Ve středu 19. června proběhl další ročník T-Mobile Olympijského běhu, který se koná na různých místech ve všech koutech České republiky. Sportovní nadšenci ze SATPO se jako již tradičně zúčastnili závodu, který startoval v 18:00 v pražském parku Ladronka.

I přes velké teplo vyrazili závodníci na trať za mnohem příjemnějšího počasí, než nakonec doufali. 

Kromě rekordní účasti, kdy se za SATPO tentokrát zúčastnilo přes 20 lidí, závod ozdobilo medailové umístění, a to 2. místo na trati 10 km za 46 minut v ženské kategorii. Velmi gratulujeme k zisku medaile.

Akce každoročně připomíná mezinárodní Olympijský den, tedy založení Mezinárodního olympijského výboru a jde o vůbec největší běžeckou událost v České republice.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF