0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

SATPO tým na Olympjiském běhu získal dvě medaile

Ve středu 21. června proběhl další ročník T-Mobile Olympijského běhu, který se koná na různých místech ve všech koutech České republiky. Sportovní nadšenci ze SATPO se jako již tradičně zúčastnili závodu, který startoval v 18:00 v pražském parku Ladronka.

Několik minut před jeho startem po velkém vedru obloha zčernala a spustil se prudký liják s nárazovým větrem. Přesto se nebe později vyčistilo a závodníci vyrazili na trať za mnohem příjemnějšího počasí, než asi doufali. 

Kromě rekordní účasti, kdy se za SATPO tentokrát zúčastnilo téměř 20 lidí, závod ozdobily dvě medailová umístění. Našim kolegyním Dagmar a Báře velmi gratulujeme k zisku medailí za druhé místo na trati 10 km a za třetí místo na trase 5 km v jejich kategoriích.

Akce každoročně připomíná mezinárodní Olympijský den, tedy založení Mezinárodního olympijského výboru a jde o vůbec největší běžeckou událost v České republice.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF