0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

SATPO Team druhý v Triatlon Challenge Championship

Dne 21. 5. 2023 se konal světový Triathlon Challenge Championship ve slovenském Šamoríně, ve kterém díky své nominaci z loňska závodil také SATPO Team v kategorii Woman Relay.

Již v roce 2019 byl SATPO Team poprvé nominován v závodě Open a letos už po třetí obhájil své pódiové umístnění na trati 1,9 km plavání, 90 km kolo a 21,1 km běhu. I přes těžké plavání ve studeném dunajském kanálu, na kole a při běhu, kdy teplota vystoupala přes 30°C, dámská štafeta podala výborný sportovní výkon a s minutovým odstupem získala krásné 2. místo. Díky tomu si zajistila nominaci na šampionát i pro příští rok.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF