0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

SATPO SOUTĚŽ - podzimní tóny laděné hudbou

Společnost SATPO vyhlásila dnešním dnem SOUTĚŽ pro naše fanoušky na Facebooku pod názvem "Podzimní tóny laděné jazzem".  Každý týden nová otázka na našem profilu, každý týden nové CD pro jednoho z našich fanoušků.BZískejte CD  se skvělou jazzovou hudbou v podání tria, které tvoří: Pavel Wlosok, Mike McGuirk a John Riley. 

Společnost SATPO vyhlásila dnešním dnem soutěž pro naše fanoušky na FACEBOOKU pod názvem "Podzimní tóny laděné jazzem". Získejte CD  se skvělou jazzovou hudbou v podání tria, které tvoří: Pavel Wlosok, Mike McGuirk a John Riley. Každý týden nová otázka na našem profilu, každý týden nové CD pro jednoho z našich fanoušků. Své odpovědi zasílejte mailem na satpo-dotazy@seznam.cz . Sluncem provoněný podzim vám přeje obchodní tým společnosti SATPO.

CD - podzimní tóny

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF