" "
0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

SATPO se přidalo k oslavám MDŽ

Společnost SATPO podpořila svou účastí ve spolupráci s Mercurys společenské setkání významných osobností ruské národnosti u příležitosti oslavy MDŽ ke dni 8. března 2015 v nádherných reprezentativních prostorách hotelu Alchymist Grand Hotel přímo v historickém centru Prahy.

Společnost SATPO podpořila svou účastí ve spolupráci s Mercurys společenské setkání významných osobností ruské národnosti u příležitosti oslavy MDŽ ke dni 8. března 2015 v nádherných reprezentativních prostorách hotelu Alchymist Grand Hotel přímo v historickém centru Prahy. Kromě úžasné večeře pod taktovkou restaurace Aquarius, zazpíval vynikající zpěvák OLEG z Ruska  a zpěvák Iv z Francie, potěšila přítomné i módní přehlídka GMP models spojená s divadelní show.

Svět si připomíná Mezinárodní den žen. Zatímco ve většině zemí se nejedná o žádnou zvláštní událost, Rusko slaví MDŽ s tradiční pompou, kterou trumfne snad už jen oslava Nového roku. A protože v Praze žije oficiálně až 17.tisíc Rusů, z nichž někteří jsou nasi VIP klienti,

a tak jsme slavili s nimi , jak se patří!

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF