0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

SATPO se i letos účastnilo charitativního běhu Teribear

SATPO team se již tradičně zúčastnil týdenního happeningu TERIBEAR hýbe Prahou, ve kterém bylo letos vybráno celkem 7 387 460 Kč.

Náš SATPO tým uběhl dohromady 759,9 km, což do sbírky přineslo navíc 15 198 Kč a celkově jsme se umístili na 91. místě z 688 přihlášených týmů. Během celého týdne všichni účastníci celkově zdolali 369 373 km, které partneři akce proměnili na více než 7 milionů korun určených na pomoc opuštěným dětem.

V našem týmu bylo celkem 24 lidí, nejlepším sběratelem kilometrů se za nás stala Dagmar se 148 km a jen o několik kilometrů méně nashromáždili pánové z IT oddělení, Ondra (132 km) a Jirka (106 km).

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF