0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

SATPO radí studentům v rámci organizace JA Czech

Společnost SATPO měla začátkem roku 2021 tu čest prostřednictvím svého zástupce být součástí poroty soutěže JA EXPO 2021 – Studentská firma roku 2020/2021, kterou uspořádala nezisková vzdělávací organizace JA Czech.

JA Studentská firma je jedinečný vzdělávací program neziskové organizace JA Czech, který má za cíl rozvíjet podnikatelskou schopnost studentů, pracovat v týmu, samostatně organizovat, umět se prezentovat a také studentům zprostředkovat kontakt s odborníky z obchodního světa. Jako člen poroty přispěla společnost SATPO také v online soutěži TOP LOGO, která poskytuje studentům příležitost soutěžit v oblasti grafického designu a produkce reklamního videa své firmy.

Vítězové krajských kol navštíví Evropský parlament ve Štrasburku pod záštitou europoslankyně Martiny Dlabajové. Vidět podnikatelského ducha z řad mnoha středních škol v naší zemi je velmi inspirativní. Posláním organizace JA CZECH slovy zakladatele, Tomášem Janem Baťou, je „vzdělávat českou mládež tak, aby poznala hodnotu podnikání, porozuměla obchodu a ekonomii, rozvíjela etický postoj k vedení a byla dobře připravena na svět práce.“

Podívejte se na výsledky v kategoriích finanční řízení, marketing, prezentace, sociální podnikání, e-shop, inovace a STEM project.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF